Eyyubiye’nin Çöp Kokusu Sorunu Ne Zaman Çözülecek?

242

Eyyubiye’nin Çöp Kokusu Sorunu Ne Zaman Çözülecek?

Eyyubiye Nufüs bakımından Türkiye’nin En büyük İlçelerinden ve hatta Türkiye’deki bir çok ilden daha büyük olan bir ilçemizdir. Eyyubiye İlçe olduğu günden beri iktadar belediyeleri yönetmekte olup, Ne Eski Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Nede 31 Mart Seçimlerinde seçilen Mehmet Kuş Çöp Kokusuna bir çözüm bulamadı. Eyyubiye adeta Kaderine terk edilmiş durumdadır.

Eyyubiye İlçesi 31 Mart Seçimlerinde % 80,56 Oy Oranıyla Akparti Kazanmıştı. Eyyubiye Belediyesi İktidar Belediyesi olmasına rağmen Çöp sorunu çözülememiştir. Gerek Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Gerekse Eyyubiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un duyarsızlığı Eyyubiye halkını adeta kendi kaderlerine terk etmiştir.

Bu çöp kokusu çekilmez pis bir koku olmasının yanında korona ortamında mikrop ve virüste yaymakta olup, Eyyubiyelilerin sağlığını ciddi anlamda etkilemektedir.

Eyyubiye’nin Çöp Kokusu Sorunu Ne Zaman Çözüleceği merak Konusu iken, Akıllarda seçime yakın çözüleceği ve Eyyubiye halkının uzun bir süre bu kokudan rahatsız olacağı manidardır.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here