Gelecek Partisi Viranşehir İlçe Yönetimi Belirlendi!

420

GELECEK PARTİSİ İLÇE KURUCU YÖNETİM KURULU LİSTESİ BELİRLENDİ!

Aralık ayında kurulan Gelecek Partisi mart ayı ile birlikte 56 Kurucu İl Başkanını atayarak teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam ediyor.
İlçe binaların açılışına koronavirüs tedbirleri sebebi ile ara veren Gelecek Partisinde Viranşehir İlçe yönetim kurulu listesi de açıklandı.

Viranşehir ilçe başkanı Mehmet Koşar açıklamasında; “Ben Öncelikle koronavirüs salgınından dolayı tüm ülkemize birlik ve beraberlik çağrısı yapıyorum. Unutulmamalıdır ki bizim birlik ve beraberliğimiz koronavirüsten daha da büyüktür, biz bir ve beraber oldukça asamayacağımız hiçbir zorluk yoktur. Umuyorum kısa zaman içerisinde ülkemizde ve bütün dünyada hayat normale dönecektir.

Gelecek Partisi Viranşehir Kurucu ilçe başkanı olarak atandıktan hemen sonra kurucu ilçe yönetimi ile ilgili çalışmalarımıza başlayarak yoğun bir tempo ile günde ortalama 7-8 görüşme yaptık. Partimizde görev almak isteyen yüzlerce kişi bize ulaşarak görev alma taleplerini iletti. Yeni bir parti olmanın ve siyasette yeni isimlere yer vermek gerektiği bilinci ile listemizi hazırlarken ince eleyip sık dokuduk. Listemizi nitelikli ve milletimizin derdi ile dertlenebilecek isimlerden oluşturmaya çalışarak, eğitim seviyesi kıstasına da dikkat ederek 20 kişilik yönetim kurulumuzu oluşturduk. Oluşturulan bu listemiz ile susmaya değil konuşmaya, şikayet etmeye değil çözüm üretmeye, bağırmaya değil muhabbete, surat asmaya değil tebessüm etmeye geliyoruz. Bizce Türkiye’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur ve Türkiye’nin geleceği aydınlıktır. Gelecek Türkiye’nin Gelecek Viranşehirin dir.

Ben yönetimde görev alan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.Türkiye’nin geleceğinden umutlu herkesi partimize davet ediyorum.’’Dedi!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here